Richard Krajčo konečně nehraje gaunera!

„Další z důvodů byl fakt, že se seriál natáčel v krásné přírodě Zlínského kraje. Líbilo se mi, že to bude konečně podívaná, která neukazuje jen ateliér, ale i svět „venku,“ narážel na nekonečné seriály, které se točí převážně ve studiových kulisách. Ovšem


„Další z důvodů byl fakt, že se seriál natáčel v krásné přírodě Zlínského kraje. Líbilo se mi, že to bude konečně podívaná, která neukazuje jen ateliér, ale i svět „venku,“ narážel na nekonečné seriály, které se točí převážně ve studiových kulisách. Ovšem hlavní důvod, proč se Richard navzdory velkému pracovnímu vytížení do natáčení seriálu vrhl, byl fakt, že se mu moc líbil scénář a že ho oslovil režisér Milan Cieslar. „Konečně jsem nehrál gaunera, ale člověka, který má kam jít a má srdce. Navíc spolupráce s takovými hereckými kolegy, jako jsou Vilma Cibulková, Bolek Polívka nebo Tereza Voříšková byla úžasná. Jen s Jirkou Mádlem jsme si chvílemi neporozuměli,“ přiznal Krajčo a naznačil, že on jako Ostravák a tudíž fotbalový fanda Baníku hledal s Pražáky těžko společnou řeč. „Ale bylo to jen takové pošťuchování, které nám osvěžilo přestávky mezi natáčením,“ upřesnil fotbalové rozepře mužské části filmového štábu.

Jiří Mádl nechápe Terezu Voříškovou

Richard hraje v seriálu Davida Horu, rozvedeného otce, jenž má ve své péči dospívající dceru. Shodou náhod se s ní na čas uchýlí na ranč s koňmi, kde žije jeho nevlastní matka (Vilma Cibulková). A tam také potká svoji další osudovou lásku Kláru (Tereza Voříšková). Jiří Mádl, který v seriálu hraje Krajčova nevlastního bratra Lukáše, komentoval tuto část scénáře po svém: „Já tedy nechápu, jak se tak krásná holka jako Tereza mohla zamilovat do tak ošklivého Richarda. Vždyť jak ošklivé by asi měli děti?“ Pravda je, že Richardovi se vloni v listopadu narodila holčička, kterou přivedla na svět jeho manželka Martina. A samozřejmě je dcerka moc krásná a roztomilá. Richard se tak stal už dvojnásobným otcem. Jeho prvorozené dítě je syn (narodil se na jaře 2009).

Dívejte se každý pátek

Nový třináctidílný seriál Znamení koně vznikl v České televizi Brno a začne se vysílat v pátek 11. února ve 20.00 hod. Kromě zmíněných herců v něm dále hrají Valérie Zawadská, Oldřich Navrátil, Vanda Konečná, Bolek Polívka, Igor Bareš či Karel Dobrý. Scénář na námět Zdeňka Skaunice napsal Roman Kopřivík. Režie se ujal Milan Cieslar (natočil např. filmy Krev zmizelého, Pramen života, Dešťová víla).

www.ivavondrova.cz

Foto: Archív ČT Brno