Španělské mušky pro skvělý sex

Kdysi se skutečně používal prášek ze sušeného brouka, sexuální výkon si jím zvyšoval i proslulý Markýz de Sade. Bylo to trošku riskantní – onen brouk je totiž jedovatý už v poměrně malých dávkách. Kapky nebo krém Látku, kterou obsahoval výtažek nebo prášek z brouka,


Kdysi se skutečně používal prášek ze sušeného brouka, sexuální výkon si jím zvyšoval i proslulý Markýz de Sade. Bylo to trošku riskantní – onen brouk je totiž jedovatý už v poměrně malých dávkách.

Kapky nebo krém

Látku, kterou obsahoval výtažek nebo prášek z brouka, najdeme i v současných španělských muškách. Jde o cantharidin a právě on je zodpovědný za to, že vaše smysly budou zjitřené, kůže napjatá, sliznice prokrvené a touha umocněná. V současných španělských muškách – kapkách nebo krémech – je ovšem koktejl doplněný aminokyselinami a vitaminy.

S užitím opatrně

Cantharidin může způsobit žaludeční nevolnost, při větším předávkování bušení nebo dokonce zástavu srdce. Ve větším množství je to skutečně poměrně nebezpečný smrtelný jed. Návod na užití kapek praví, že byste měli užít 5-7 kapek asi dvacet minut před tím, než se pustíte do milostných her. Určitě nezkoušejte větší množství – místo výraznějšího zážitku by vám totiž bylo špatně a mohli byste skončit i v nemocnici.

Krém je méně rizikový

Španělské mušky v krému se používají také těsně před erotickými hrami, ideální je vetřít je do pokožky po sprše, než hupnete s partnerem do pelíšku. Celé vaše tělo se stane vnímavějším na dotyky a citlivějším.

Pořádná jízda

Vždycky je nejlepší se domluvit – když máte chuť, čas a prostor si sex mimořádně užít, dejte si oněch pět kapek s partnerem oba. Působí totiž stejně na muže jako na ženy. Pamatujte ale na to, že každé takové povzbuzovalo má v organismu i svou dohru. Po mimořádném výkonu byste si tedy měli také mimořádně odpočinout. Když jdete ráno do práce, váš pracovní výkon by se tomu sexuálnímu rozhodně nemusel rovnat.

Kam na ty mušky?

Kapky i krém dostanete v prodejnách s erotickými pomůckami nebo si je můžete objednat přes internet v e-shopech. Není to nic levného, ale i vysoká cena by vás měla varovat - užívají se jen občas a skutečně v malých dávkách.

Text: Gabriela Koulová

Foto: pixmac.cz