Pivní lázně? Ano!

7 důvodů proč navštívit pivní lázně BBB ZOTO soukromí neomezená konzumace piva budvar 12° lokace v centru prahy, odpadá cestování relaxace a efekt regenerace na lůžku s ovesnou slámou vlastní výroby zdravotní účinky možnost terapeutických masáží a připravujeme tant


7 důvodů proč navštívit pivní lázně BBB ZOTO

  • soukromí
  • neomezená konzumace piva budvar 12°
  • lokace v centru prahy, odpadá cestování
  • relaxace a efekt regenerace na lůžku s ovesnou slámou vlastní výroby
  • zdravotní účinky
  • možnost terapeutických masáží
  • a připravujeme tantrické masáže pro ženy a muže

Naše lázně jsou určeny všem, kteří milují relaxaci a proto pivní lázně fungují jako antistresová terapie a pomocná terapie v čistění pokožky.

Co to vlastně pivní lázně BBB ZOTO jsou, kde se vzali a jaké mají účinky ?

Když se podíváme do historie tak zjistíme, že byly provozovány již před čtyřmi tisíci lety v Indii. Také staří Egypťané či Číňané využívali hojně blahodárných účinků teplých lázeňských pramenů.

Oproti tomu historie piva je poněkud staršího data. Předpokládá se, že metodu přípravy piva objevili staří Sumerové, kteří již v 7. tisíciletí před n.l. pěstovali obilí a zřejmě při jeho špatném skladování v hliněných nádobách, do nichž natekla voda narazili na princip kvašení, jehož výsledkem byl nápoj s příjemnou omamnou chutí.

Vyjdeme-li z těchto informací, není divu, že pivní koupele, respektive koupele v pivním moku, jsou datovány zhruba před 2 tisíci lety.

Podíváme-li se na pivní lázně z dnešního moderního pojetí lázeňských procedur, jsou pivní lázně velmi mladou rekondiční lázeňskou kúrou, která se ale těší stále větší oblibě jak mezi domácími tak i zahraničními návštěvníky.

Pivní lázně BBB prokazatelně zlepšují imunitní systém organizmu. Léčebné účinky pivní lázně jsou dosaženy specifickou kombinací několika léčebných faktorů.

Pivní lázeň se provádí v dřevěné vaně – kádi s teplotou v rozmezí od 35-37 °C. Právě výše teploty vody příznivě působí na cévní soustavu. Vyšší teplota zvyšuje srdeční činnost a tím podporuje vyšší aktivitu krevního oběhu, zároveň prohřívá pokožku a uvolňuje kožní póry, jimiž se díky mírnému pocení odplavují škodlivé látky z těla ven.

Nejdůležitější složkou pivní koupele je chráněná receptura kombinace směsi pro výrobu piva s bylinkami a živé kultury pivovarských kvasnic jimiž je lázeň obohacena. Pivní kvasnice přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky, které předávají potřebné vitamíny, zejména vitamíny řady B, sacharidy a proteiny. Tím podporují regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňují dermatické projevy a mají prokazatelně pozitivní vliv při léčbě lupénky, akné či celulitidy.

Jaká by to byla pivní lázeň bez sklenice dobře vychlazeného ležáku.

Lázeňská procedura Pivní lázně BBB ZOTO je výborná antistresová terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci. Harmonizuje funkce celého organismu a zklidňuje psychické disharmonie.

Pivní lázeň BBB ZOTO má ozdravný účinek na vlasy a pleť, způsobuje uvolnění svalů, prohřátí kloubů a komplexně podporuje celkovou obranyschopnost. Pivní koupel je vhodná pro každého, nicméně lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, křečovými žilami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní koupele se nedoporučují osobám po operacích srdce, těhotným ženám od 3 měsíců a dětem do 12 let.