Darujte fotoaparát, který zachytí krásné životní okamžiky

Z dílny společnosti Nikon, která patří mezi nejstarší výrobce optiky, pochází stylový fotoaparát Coolpix S5100. Zkušenosti nabyté za více než 90 let existence této firmy jsou zárukou, že i ty nejjednodušší modely jsou vybavené špičkovou optikou, která je pro vznik kva


Z dílny společnosti Nikon, která patří mezi nejstarší výrobce optiky, pochází stylový fotoaparát Coolpix S5100. Zkušenosti nabyté za více než 90 let existence této firmy jsou zárukou, že i ty nejjednodušší modely jsou vybavené špičkovou optikou, která je pro vznik kvalitních snímků zásadní.

Coolpix S5100
je plochý, stylový fotoaparát s 12,2 milionů pixelů, vysokým výkonem v každé situaci a jednoduchým ovládáním. Díky optické redukci vibrací (VR), vylepšené detekci pohybu a převratnému systému řízení záblesku získáte ostré a brilantní snímky i za horších světelných podmínek. Coolpix S5100 má rychlý start, rychlé automatické zaostřování a krátkou prodlevu mezi expozicí snímků. Díky těmto vlastnostem zachytíte všechny důležité okamžiky. Fotoaparát umožňuje také záznam videa v HD kvalitě. Video se spouští snadno a rychle pouhým stisknutím tlačítka na zadní straně fotoaparátu.

Z šesti barevných variant, které Nikon dodává na trh, si vybere každý uživatel. Cena fotoaparátu je 3990 Kč.

Nikon D3100
Jestliže jste odhalili všechna tajemství fotografování s kompaktním fotoaparátem a chcete pokročit v oblasti fotografování o kousek dál, pak vás jistě osloví nejjednodušší digitální zrcadlovka Nikon D3100. Největší přínos pro začínajícího uživatele bude mít bezesporu režim Průvodce, který vás provede základními nastaveními a funkcemi, vše srozumitelně vysvětlí a názorně ukáže na příkladových snímcích. Pokud nevíte, co je to clona, čas, citlivost, nevadí, právě proto je tady váš Průvodce.

Fotoaparát je vybaven snímačem CMOS s rozlišením 14,2 milionu bodů, režimem D-Movie, který vám umožní snímat videosekvence v rozlišení Full HD a rozměrným monitorem s režimem živého náhledu. Průvodce i menu jsou kompletně v češtině.

Fotoaparát můžete zakoupit v setu se základním objektivem AF-S 18-55mm. Svoji výbavu můžete postupně rozšiřovat o další příslušenství, které si zachovává kompatibilitu napříč celým spektrem produktů Nikon po řadu let.

Cena je 13 990 Kč (s objektivem AF-S 18-55 mm)

(DŽ)
Foto:
www.nikon.cz