Aromaterapie – Dar přírody

Aromaterapie pracuje s preparáty, jejichž základem jsou rostlinné silice jako bioaktivní vonné látky. Využívá vlastností jednotlivých silic a působí jak preventivně, tak při akutních stavech. Aromaterapeutické ošetření podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje


Aromaterapie pracuje s preparáty, jejichž základem jsou rostlinné silice jako bioaktivní vonné látky. Využívá vlastností jednotlivých silic a působí jak preventivně, tak při akutních stavech. Aromaterapeutické ošetření podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organismu a harmonizuje tělesné a duševní pochody. Dopřejte si aromamasáž – dokonalou souhru doteku a vůně.

Hot Stones - masáž lávovými kameny uvolňuje ztuhlé svaly a přináší příjemnou relaxaci. Provádí se za pomoci speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, doteku a vůně řadí tuto metodu právem mezi královny masáží. Přijďte vyzkoušet jedinečnou masáž lávovými kameny!

Kde?
Ve studiu Magnolia v pražských Kobylisích, jen 200 metrů od stanice metra Kobylisy.

Tip na vánoční dárek

Věnujte někomu ze svých blízkých relaxační dárek - Dárkový poukaz na Komplexní aromaterapeutické ošetření nebo na Masáž lávovými kameny ve studiu Magnolia v Praze.

Foto: www.studiomagnolia.cz