Kateřina Průšová: o svém nepovedeném manželství nic nepovím

"Nebudu svůj vztah nebo vztahy ventilovat. Je to jen moje věc," odmítla kategoricky Kateřina. Na módní přehlídce spodního prádla sice rozdávala úsměvy na všechny strany, ale po skončení akce, při narážkách na případný rozvod nefunkčního manželství a nového milence, se z


"Nebudu svůj vztah nebo vztahy ventilovat. Je to jen moje věc," odmítla kategoricky Kateřina. Na módní přehlídce spodního prádla sice rozdávala úsměvy na všechny strany, ale po skončení akce, při narážkách na případný rozvod nefunkčního manželství a nového milence, se zakabonila a odmítla komunikovat.

Faldy se k prádlu nenosí
"Jsem tu pracovně," vysvětlila kráska, která se na molu viditelně cítila mnohem lépe než v klubku novinářů. "Je mi jedno, zda předvádím kožichy, nebo prádlo. Mám ráda hezké věci, a tak si každou přehlídku užívám," nechala se slyšet. Přiznala ale, že promenáda v sexy prádle je pro modelku přece jen náročnější. "Musíte totiž na sobě zamakat. Pod kožich se sem tam dá nějaký ten malý špíček skrýt, ale když máte na sobě jen kalhotky a podprsenku, nemůžete si prostě dovolit nabízet k prádlu i faldy," rozesmála se modelka.

Aby byla Kateřina pořád jako proutek, navštěvuje pravidelně fitko. "V posilovně mě najdete dost často. Je to nezbytnost, bez níž se neobejdu. Ale neberu ji jako zlo, naopak. Chodím si zacvičit ráda a s chutí," dodala Kateřina.

 

Text a foto: KORZO