Mužský pohled: Co pánové na ženách milují??

Mužský pohled: Co pánové na ženách milují??

Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a určitě na tom něco bude. Ale i přes všechny neshody bez sebe vzájemně nedáme ani ránu a přesně tak nějak by to mělo být. O tom, čím muže dokážeme naštvat a rozladit jsme už psali a tak jsme se pro tentokrát zeptali na pravý opak a tedy, co jim na nás, ženách, přijde báječné. Tak se milé dámy, začtěte!


Láďa (34): Žena má být ženou, takže já hlasuji za ženskost

„Když se žena chová jako žena a ne na půl jako muž, jsem v koncích. Vyčesané vlasy, jemný make-up, sexy přiléhavý outifit, který je vkusný, neodhaluje příliš a přitom si muž může všechno to další živě představovat. Já bych v Česku zakázal, aby dámy nosily kalhoty. Když totiž vklouznou do sukně, šatů nebo kostýmku mám co dělat, abych si zachoval zdravý rozum. Ještě že moje Karolína je přesně taková, a proto bych svoji lásku za nic na světě nevyměnil,“ tvrdí zamilovaný marketingový poradce.

 

Boris (44): Miluji ženy, co mají všech pět pohromadě…

„Jako mladý a věčně při chuti jsem chtěl ty prvoplánové krásky, za kterými bych si nohy zlámal, jak jsem je dřív naháněl a ono vesměs z toho nic moc nebylo. Před lety jsem se z toho div ne hroutil a dnes po oné zkušenosti vím, že když si chlap vybere krásnou ženskou, tak musí koukat, aby zároveň měla něco i v hlavě. Vidím to téměř denně u svého mladšího bratra, který má doma přesně takový pro mě už odstrašující případ. Dokud neotevře jeho láska ústa, všichni chlapi mu ji můžeme závidět, ale když promluví, nebo si Mára začne stěžovat, jak je jeho krasava permanentně protivná, urážlivá a nic moc pro něj dělat se jí nechce, tak z celého srdce děkuji za to, že jsem potkal Janu. Rozumu a lásky má na rozdávání, naše děti miluje a i když nemá postavu modelky jako bratrova Linda, tak ji strčí do kapsy hned dvakrát,“ usmívá se při té představě Boris, který pochopil, že posuzovat ženy podle vzhledu je liché.

 

Milan (35): Srdce na dlani a přitom ostřílená Amazonka, která ví, co chce

„Jakmile žena splňuje podstatu anděla s ďáblem v těle, tak je každý chlap jasný. Když jsem potkal Lauru, byl jsem na větvi z toho, jak byla soucitná, laskavá, empatická a na druhou stranu, když ji o něco jde, umí zatnou zuby a udělat všechno proto, aby dospěla do finále. Ženy jsou zkrátka lvice, co umí milovat a přitom bránit svoji rodinu a své sny, ať to stojí cokoli.“ 

 

 

 

 

 

zdroj: Romi
foto: pixabay