Soutěž o tři krásné peněženky

Soutěž o tři krásné peněženky


Začalo to zlatým knoflíkem. Knoflíkem, který byl před rokem 1990 v Česku naprosto nedostatkovým zbožím. „Manželka si chtěla pořídit model podle časopisu BURDA, ale zlaté knoflíky u nás prostě nebyly k sehnání. Museli jsme se pro ně vypravit do Polska. Tam jsme našli nejen knoflíky, ale také nitě, vycpávky a další zboží, které na našem trhu v té době chybělo. Zrodil se nápad a z něj firma: STOKLASA 

Stoklasa nabízí textilní galanterii, korálky, dekorace, látky i kreativní potřeby nebo módní doplňky jako třeba peněženky, kabelky aj.

O tři krásné peněženky můžete nyní soutěžit!

Elegantní dámská peněženka z eko kůže má velice kvalitní provedení. Díky decentnímu minimalistickému designu ji využijete i jako pouzdro (malé ploché psaníčko), do kterého můžete uschovat kromě bankovek a karet třeba mobil. Peněženka je velice příjemná na dotek, horní klopa je k nerozeznání od pravé broušené kůže. 
Zavírá se na klopu a patent. Zezadu má kapsičku na drobné mince na zip. Uvnitř je 6 přihrádek na karty
a 1 velká na bankovky či mobil.

Eko kůže se vyrábí ze syntetických materiálů. Tvoří ji 2 vrstvy - bavlněný úplet a polyuretan. Jedná se o levnější alternativu přírodní kůže, která se jí svými vlastnostmi v mnoha ohledech vyrovná. Výhody Eko kůže jsou prodyšnost, pevnost, snadná údržba, neomezená škála barev.

 

Více informací také na www.stoklasa.cz

 

Výherci jsou:
M. Světlík, I. Rýžovová