Milovat se, když jsou doma děti, nebo raději ne?

Milovat se, když jsou doma děti, nebo raději ne?

Někdy s tím neuděláte vůbec nic. Prostě vás to popadne a necháte se strhnout okamžikem. Co když jsou ale doma děti a můžou vás slyšet? Poradíme vám tři tipy, jak se s takovou situací vypořádat s noblesou.

Musíme si všichni přiznat, že doby, kdy jsme se mohli nekontrolovatelně milovat kdykoliv a kdekoliv, jsou s příchodem nového člena rodiny tatam. Nic však není ztraceno. I když je méně času a možná i energie, je dobré milostné radovánky pravidelně udržovat.

Když máte miminko u sebe v posteli

Dítě má pár měsíců a pravidelně spává s vámi v posteli, co ale dělat, když na vás přijde touha pomilovat se s partnerem? Ideální je nechat postel svému potomkovi a užít si vášnivou chvilku někde jinde. Takový gauč, kuchyňská linka, pračka nebo i obyčejná podlaha budou perfektní změnou. Když se vaše dítě v této situaci vzbudí a náhodou vás zahlídne, věřte tomu, že ve věku pár měsíců opravdu ještě ničemu nerozumí.

Malé zvědavé batole

Když je prckovi o něco více, tedy rok a půl až dva, už je zvídavější a může se na vás dívat, při objímání rodičů už může klidně dávat najevo svůj nesouhlas, nebo se na vás smát. Jak v takových situacích reagovat? Dítě ještě nemusí správně rozumět tomu, že když tatínek objímá maminku, je to projev lásky. Může to tedy vnímat negativně. Ideální tedy je, pokud své dítě zabavíte nějakou hrou, využít můžete i dětskou ohrádku, abyste neměli strach, že vám někam uteče a na chvíli zmizet do jiné místnosti.

Školkové děti

I přesto, že už mají obvykle děti v tomto věku svou postel, s radostí se v půlce noci přesunou do ložnice svých rodičů. Ať už je probudí zlý sen, bouřka nebo touha mít vedle sebe mámu, někdy se stane, že přichází opravdu nevhod. Ideální tedy je, když se vyhnete tomu, aby vás větší děti při sexu přistihly. Můžete se po uspání dětí v ložnici na chvíli zamknout. Šok z toho, že jim nejdou otevřít dveře, bude rozhodně menší, než když vás načapají v tom nejlepším.

PUBERŤÁCI

U starších dětí už je to pak spíš o společenském faux pas, protože celé situaci samozřejmě rozumí. Puberťáci navíc sami podobné věci s největší pravděpodobností již provozují a opravdová potupa je, načapat u toho své rodiče. Proto je v zájmu všech být při takových chvilkách víc než obezřetní. Pokud vás ale téměř dospělé dítě přeci jen přistihne, tvařte se, že je to normální věc. Vynechte dlouhé prupovídky a povídání si o tom, že i máma s tátou se mají rádi. Prostě to tak je a tečka.