Vraťte vlasům po létu krásu a lesk

Vraťte vlasům po létu krásu a lesk


Léto a doba dovolených se nenávratně blíží ke konci. Dovolenou nám ještě nějakou dobu bude připomínat dozlatova opálená pokožka, ale možná i poškozené, vysušené a oslabené vlasy. UV paprsky, slaná nebo chlorovaná voda a písek poškozují vlasy na povrchu, ale i do hloubky. Pokud jste je během dovolené dostatečně nechránila, mohou být po návratu drsné, mdlé, ztrácejí lesk a vitalitu a špatně se upravují.

Potřebují se "znovu nadechnout". K tomu jim pomůže ULTRA OBNOVUJÍCÍ RITUÁL ABSOLUE KÉRATINE
od francouzského experta na vlasy a vlasovou pokožku, dermokosmetické značky z lékárny, René Furterer.

Ultra obnovující rituál ABSOLUE KÉRATINE je nezbytný pro navrácení původní krásy extrémně poškozeným nebo lámavým vlasům. Přípravky z řady Absolue Kératine obsahují aminokyseliny podobné těm, které tvoří přirozený keratin vlasů. Rostlinný keratin pomáhá vlasům bez života vrátit původní sílu a krásu. Obnovuje vlasové vlákno a proniká hluboko do vlasů, aby opravil jejich poškození a obnovil celkovou strukturu.

Nyní můžete v naší soutěži vyhrát šampon a masku René Furterer Absolue Kératine v celkové hodnotě 1300 Kč.

 

    

 

Absolue Keratine Obnovující šampon má sametovou strukturu a jemně voní. Obnoví i nejvíce poškozené vlasy. Navrací jim hebkost, pružnost, lesk a usnadní jejich rozčesávání. Maska s obnovujícím a vyživujícím složením je pak skutečná S.O.S. pomoc pro i ty nejpoškozenější vlasy. Od první aplikace pocítíte změnu, vlasy jsou silnější a zářivější, snadno se rozčesávají, jsou jemné, pružné a zářivé.

 

Odpověď na soutěžní otázku najdete na https://www.renefurterer.com/cz/cs.

 

 

Výherci jsou:
Z. Mrůzková, M. Procházková, L. Švorbová