Inspirujte se a zahřejte se lahodnou čokoládou nové chutě i vůně

Inspirujte se a zahřejte se lahodnou čokoládou nové chutě i vůně


 

Zima se už plně přihlásila o své slovo, a tak je čas na teplé oblečení, rukavice a čepice. I tak ale člověk venku promrzne. Zahřejte se proto po procházce v mrazivém počasí horkým drinkem. Děti určitě potěší horká čokoláda nebo kakao, které si, po vzoru amerických a anglických domácností, mohou sami dozdobit nadýchanými bonbony. Nápoji totiž dodají lahodnou chuť.

 

K zimnímu období neodmyslitelně patří i horké nápoje, po jejichž prvním doušku se v těle rozleje příjemné teplo. A tak tu opět máme sezónu čajů, punčů, pro dospělé svařených vín a grogů. Děti ale nejvíce ocení horkou čokoládu, která jim dodá energii. Připravte si společně čokoládu nebo kakao a doplňte jej bonbony z pěnového cukru HARIBO Chamallows. Nejen že drink krásně nazdobí, ale dodá mu i lahodnou chuť a vůni.
Vyzkoušejte letošní zimu čokoládu v novém kabátu a užijte si společné chvíle.

 

Horká čokoláda s Chamallows

Ingredience:

Kvalitní čokoláda
Smetana
HARIBO Chamallows Flowers

 

 

Postup:

Horkou čokoládu připravíte snadno. Do hrnce se silnějším dnem vlijte smetanu a do ní nastrouhejte či nalámejte čokoládu. Za stálého míchání pomalu zahřívejte až se čokoláda úplně rozpustí a spojí se se smetanou. Nápoj nemusíte doslazovat, o to se postarají bonbony na hladině. Čokoládu nalijte do hrnečků a dozdobte bonbóny, které se v horkém nápoji začnou pomalu rozpouštět.

 

Tip:
HARIBO Chamallows můžete použít také k dozdobení klasického kakaa. Postup je opět jednoduchý,
stačí si připravit horké kakao, na jehož hladině nechte bonbony pomalu rozpouštět.