Operní diva Pavlína Senić je v jednom kole, odpočine si alespoň na Vánoce?

Operní diva Pavlína Senić je v jednom kole, odpočine si alespoň na Vánoce?


 

 

Opravdu napilno má nyní členka tria Opera Divas Pavlína Senič „jestli si na Vánoce odpočinu a stihnu napéct cukroví, to je zatím ve hvězdách“ pousmála se Pavlína, která má diář nabitý k prasknutí. 


Minulý týden  zazpívala slavný duet Barcelona na koncertě Best of Queen v divadle Hybernia, kde vystupovala
i s dalšími kolegy (jako je Jitka Boho, Bohuš Matuš, nebo účastnice Tvoje tvář má známý hlas Hana Holišová pozn. redakce) a tento týden jsme se s Pavlínou opět viděli na charitativní dražbě panenek Helping Dolls, kterou svým zpěvem podpořila. A jaké jsou další pracovní plány Pavlíny? „zanedlouho budu zpívat na akci Hanky Kynychové na Žofíně a do toho mi začínají Vánoční koncerty mé vlastní, např. s Felixem Slováčkem  ale také
s Divaskami adventní koncerty s kolegyněmi z Opera Divas, snad stihnu včas alespoň nakoupit dárky pod stromeček“ , nebo vlastně ne, vždytˇ je nosí ježíšek J …informovala Pavlína.

                                

 

My se takové pracovní vytíženosti nedivíme, Pavlína, která  působila ve Státní opeře Praha a nebo v divadle J. K. Tyla v Plzni, aj… má nejen nezaměnitelný hlas ale je to krásná žena a tak její vystoupení potěší všechny diváky.