Zahřejte tělo a posilte imunitu

Zahřejte tělo a posilte imunitu

Zahřeje a posílí imunitu

Potřebujete zahřát, doplnit tekutiny a současně udělat něco pro své zdraví? Sáhněte po horkém nápoji. Revital.  Je směsí bylin, které přirozeně podporují  odolnost těla.


 

 

Nápoj obsahuje přírodní extrakty z echinacey a přírodně vázaný vitamín C z aceroly a šípku.

Echinacea neboli třapatka je známou bylinou, která je v lidovém léčitelství ceněna zejména pro její pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost a celkovou odolnost organizmu. Díky její schopnosti podporovat funkce horních cest dýchacích, je často užívána při prochlazení. Horký nápoj Revital na posílení imunity nabízí vyvážené komplexní složení na přírodní bázi. Účinné přírodní složky s obsahem vitaminu C chrání buňky před oxidativním stresem, stimulují tvorbu kolagenu, snižují únavu a vyčerpání a přispívají k normální činnost nervové a dýchací soustavy.

Acerola, echinacea a šípek jsou odedávna označovány za silné antioxidanty, používané při onemocnění. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Balení 15 sáčků horkého nápoje Revital Posílení imunity za 121 Kč dostanete v lékárnách nebo v e-shopu www.nasevitaminy.cz

 

 

 

 

Doplňky stravy jsou potraviny, jejichž účelem je doplňovat běžnou stravu. Jsou koncentrovanými zdroji vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem.

Více se o doplňcích stravy dozvíte na www.vitar.cz