Pečujte o svůj chrup s produkty My White Secret

Pečujte o svůj chrup s produkty My White Secret

Zasoutěžte si o tři balíčky s produkty My White Secret, které si poradí s nežádoucím zbarvením chrupu. Jedná se o anglickou značku, která si zakládá nejen na tom, aby byla šetrná k člověku, ale i k přírodě. Produkty jsou netestované na zvířatech, veganské a vyrobené z přírodních surovin.


 

 

Bambusový kartáček na zuby

Bambusový zubní kartáček od značky My White Secret je nejen stylový a efektivní při čištění zubů, ale i plně rozložitelný. Některé druhy této dřeviny navíc dokáží vyrůst až o 1 metr denně a vytváří na stejné ploše až o 35 % více kyslíku než jiné stromy, nepotřebuje pesticidy a jeho pěstování je velice šetrné k půdě.

Tělo kartáčku je vyrobeno z bambusu a štětinky jsou plně rozložitelné, vyrobené z nylonu, který neobsahuje BPA (Bisfenol-A) a je na nich použita ekologicky šetrná barva.

 

Denní a noční bělící zubní pasty

Věděli jste, že vaše zuby potřebují odlišnou péči ráno i večer? My White Secret společně s anglickými dentisty vyvinulo unikátní koncept past na den a noc. Při jejich výrobě byly použity přírodní ingredience a díky jejich složení je můžete používat i v případě, že máte citlivé zuby.

Bílá denní zubní pasta obsahuje xylitol, který chrání zuby a zabraňuje vzniku skvrn během dne. Mátový olej osvěží dech, zatímco jedlá soda obsažená v pastě bělí zuby a udržuje zdravé dásně. Výtažek z granátového jablka působí jako antioxidant.

Černá noční zubní pasta s příchutí máty peprné díky obsaženému aktivnímu uhlí šetrně bělí zuby. Aktivní uhlí působí jemně abrazivně a odstraňuje skvrny z povrchu zubů, aniž by poškozovalo sklovinu. Kyselina křemičitá pečuje o dásně a obsažené minerály a vitamín E posilují během noci sklovinu.

 

 

Více informací o produktech My White Secret najdete na www.mywhitesecret.cz.

 

Pro tři výherce máme připraven balíček kartáček + pasty :-)

 

 

Výherci jsou:
D. Ledabylová, E. Masaryková