Na Halloweena do kina za stovku!

Na Halloweena do kina za stovku!

Děsivý svátek, který se i u nás stal tradicí, klepe na dveře, a tak si společnost Cinema City pro všechny filmové nadšence a milovníky hororů připravila akci Halloween Night. V rámci ní můžete vidět nejen filmové novinky, ale i úspěšné hororové snímky letošního roku, které byly pro tento speciální čtvrteční večer, 31. října, vráceny do programu. Čím více filmů uvidíte, tím méně zaplatíte!


Druhá pokračování filmů TO a Zombieland, Krvavá nevěsta, Stáhni a zemřeš, Noční můry z temnot nebo návrat legendárního filmu pro děti - Addamsova rodina. To jsou filmy, na které můžete vyrazit během halloweenského večera do všech kin společnosti Cinema City. Kdo zvládne během maratonu tři filmy, zaplatí za jeden jenom stokorunu, tedy dohromady 300 korun. Za dva dáte 260 Kč a pokud si nebudete chtít zbytečně cuchat nervy
a vyrazíte pouze na jeden, i tak ušetříte, protože vás film bude stát jen 160 Kč.

Vstupenky jsou k zakoupení, jak na pokladnách, tak i online na stránkách Cinema City. Stačí si zakoupit voucher na vybraný počet filmů, který následně uplatníte zadáním kódu při zakoupení vstupenky na daný film.

A komu Halloween Night nestačí, ať dorazí v sobotu 2. listopadu do VIP Chodov. Kromě welcome drinku, filmu
v pohodlných polohovatelných sedačkách, strašidelné výzdoby a neomezené konzumace jídla, popcornu, nachos
i nápojů, si bude moci užít i speciálního menu, připravovaného pouze v tento ten. Křupavé kuřecí nugetky
s opečeným bramborem, vanilkové muffiny se zmrzlinou a dýňová polévka!

 

Kdo si tentokrát nechce lámat hlavu s kostýmem a raději by si užil Halloween v klidu, ve svém oblíbeném kině, ať dorazí do Cinema City!

 

Více informací k hororovému maratonu Halloween Night zde   

A o Halloweenské VIP akci se dozvíte více na www.cinemacity.cz/static/en/cz/vip-halloween