Online seznamka je skvělým místem, kde můžete najít svou životní lásku

Online seznamka je skvělým místem, kde můžete najít svou životní lásku


Také začínáte propadat panice, protože se vám v lásce prostě nedaří? Když už si myslíte, že jste našla „pana Božského“, tak se z něj vždy brzy vyklube „pan úplně mimo“. Přestaňte vymetat diskotéky, zde opravdu partnera do života hned tak nenajdete. Raději si nalijte sklenku vína, usedněte za monitor svého počítače a užijte si to. Na online seznamce čeká spousta mužů. A jeden právě na vás!

Udělejte první krok

Pokud nechcete narazit na klasického „pupkáče“, který si večer otevře flašku piva, sedne na gauč, a má vystaráno, vsaďte na renomovanou a prověřenou seznamku, jako například oblíbená eDarling. V klidu si můžete projít spoustu profilů mužů z vašeho okolí a vybrat, který si zaslouží váš kontakt. Pak se stačí jen osmělit a napsat tu první, osudovou zprávu.

Domluvte si rande

Nemusíte se ale soustředit ze začátku jen na jednoho vyvoleného z online seznamky. Vysníte si ho v těch nejsladších barvách, načež po pár vyměněných zprávách zjistíte, že to opravdu není ten, koho byste chtěla. Vždy je dobré mít „pár želízek v ohni“. Až v případě, kdy pocítíte větší náklonnost pouze k jednomu, dejte mu šanci a nechte se pozvat na rande. No a pokud pan stydlín nesebere odvahu, klidně ho pozvěte sama. Jste přeci emancipovaná žena.

Kam vyrazit na první schůzku?

Jednoznačně vyrazte někam mezi lidi. Určitě ho nezvěte hned k sobě do bytu na nějakou skvělou večeři. Po zprávách může vypadat jako gentleman, ale nikdy nevíte, co se bude dít v momentě, kdy budete za zavřenými dveřmi. Také byste neměli chodit do kina – představte si, jaké je sedět skoro dvě hodiny vedle někoho, s kým jste v reálu prohodila jen pár slov. Napětí se bude dát krájet a oba se budete cítit trapně. Naopak skvělým místem je oblíbená kavárna. Při dobré kávě se bude konverzace velice jednoduše rozvíjet. Kdo ví, třeba z toho do léta bude velká láska a vás čeká romantická dovolená za levné letenky.

 

Už máte také nalitou svou večerní sklenici a jdete surfovat?