Otestujte účinky jahod a bezového květu na vlastní kůži

Otestujte účinky jahod a bezového květu na vlastní kůži

SOUTĚŽ!


Jahody u nás miluje snad každý, pro svou báječnou chuť a jedinečnou vůni si právem zasluhují označení královské ovoce. Ve spojitosti s nimi se Vám jako první určitě vybaví výtečné koláče, lahodná marmeláda, hříšné dortíky, osvěžující zmrzlina nebo šampaňské. Pro tentokrát ale ponechte chuťové pohárky v klidu
a nechte namlsat Vaši pleť – bez výčitek a počítání kalorií. Jahody jsou skvělým pomocníkem pro Vaši krásu. V kosmetice jsou ceněné především blahodárné výtažky z jejich listů, bohaté na antioxidační a protizánětlivé třísloviny, vitamín C a minerální látky. Pyšní se skvělými čisticími, hydratačními a regeneračními účinky, které znaly a využívaly již naše prababičky.

Manufaktura uvádí v březnu novou limitovanou edici Jahoda & Bezový květ. Kromě výtažků z jahodových listů
a dalších cenných ingrediencí je v produktech obsažen i extrakt z bezového květu. Tomu v minulosti lidé přisuzovali tajemnou ochrannou moc a často si jej vysazovali v okolí svých chalup. Bylinkáři a lidoví léčitelé jej pro své zklidňující a protizánětlivé účinky hojně používali na všelijaké neduhy a nemoci.

Spojením jahody a bezového květu - cenných rostlin, tolik typických pro naše zahrádky, tak vznikly báječné pečující kosmetické lahůdky s nádherně jiskřivou vůní, které vnesou letní pohodu do Vaší koupelny. Kosmetické produkty se pyšní jemným složením s vysokým obsahem látek přírodního původu (až 98,07 %), které odpovídá nejmodernějším kosmetologickým trendům pro maximální šetrnost vůči pokožce.  Kromě již tradičních produktů se v této řadě nově objeví pečující a osvěžující letní lahůdka - hydratační sorbet na pleť, krk a dekolt. Využité lahvičky obsahují 25% příměs recyklovaného plastu a většina produktů s výjimkou balzámu na rty jsou vegan.

 

Pozor soutěž!!!

Limitovanou edici Jahoda & Bezový květ najdete od 1. března ve všech prodejnách Manufaktura a v e-shopu www.manufaktura.cz.

Nyní si s námi můžete o 3 sladké jahodové balíčky zasoutěžit.

 

 

Výherci: R. Paulová, J. Harcubová, D. Matěchová