Vyhrajte vaši denní dávku zdraví

Vyhrajte vaši denní dávku zdraví

S jarem se probouzí nejen příroda, ale pořádnou vzpruhu potřebuje i náš organismus! Doplňte potřebné látky s dárkovým balením od norské společnosti NaturaMed, která si pro vás připravila hned dvě své stálice v péči o zdraví – OmegaMarine Forte+ a Vitamín C+.


Silná imunita je pro nás důležitá nejen v zimě, ale po celý rok. Chrání nás jako štít před okolními vlivy, a právě tato schopnost organismu bránit naše tělo závisí především na dostatečném přísunu živin. Ne vždy ale dokážeme všechnu potřebu vitamínů a minerálů našeho těla pokrýt jen z pestré stravy. Častým příkladem bývá třeba nedostatečná konzumace ryb. Z výzkumu společnosti Eurostat vyplynulo, že průměrný Čech konzumuje pouze 8 kg ryb ročně, což je o 60 % méně, než sní průměrný Evropan. Jestli jste i vy mnoho ryb za poslední měsíc nesnědli, pak je vhodné dodat omega-3 třeba pomocí doplňku stravy z lososího oleje OmegaMarine Forte+.

Za oslabenou imunitou ale může být i nedostatek vitamínu C. Naše tělo si jej nedokáže samo vyrobit, ani jej skladovat, o to víc bychom měli dbát na jeho pravidelný přísun. Řešení nabízí Vitamín C+ od NaturaMedu. Obsahuje totiž účinnější formu vitamínu C a tou je Ester-C. Tato forma je šetrná k žaludku, a zatímco běžný vitamín C v podobě kyseliny L-askorbové pár hodin po užití z těla vyprchává, Ester C je lehce vstřebatelný až po dobu 24 hodin. Jedna tableta pokryje denní dávku „céčka“, díky kterému budete méně unavení, a zároveň podpoří i oslabenou imunitu.

Produkty

OmegaMarine Forte+ 60 kapslí, 399 Kč

OmegaMarine Forte+ je vyroben na základě 150leté norské tradice a je také nejprodávanější omega-3 doplňkem v ČR. Oblíbený je především díky vysoké kvalitě a účinkům na lidské zdraví. Obsahuje lososí olej získaný z masa lososů žijících v nejčistších vodách norských fjordů, který je pro lidské tělo nejlépe vstřebatelný. Přispívá správné funkci srdce, mozku, očí a imunity.

Vitamín C+ 180 kapslí, 499 Kč

Doplněk stravy Vitamín C+ obsahuje speciální formu vitamínu C neboli Ester C, který je pro tělo lépe vstřebatelný a zároveň nedráždí žaludek. Malá cucací tableta s příjemnou citronovo-pomerančovou příchutí pokryje vaši denní dávku vitamínu C.

 

Zahrajte si s námi a tři výherci se mohou těšit na balíček dvou produktů od společnosti NaturaMed.