Skolila vás jarní únava? Doplňte si zásoby vitamínu C

Skolila vás jarní únava? Doplňte si zásoby vitamínu C

Pociťujete únavu, zhoršuje se stav vaší pokožky a máte oslabenou imunitu? Pak zbystřete! Všechny tyto neduhy mohou být způsobeny nedostatkem vitamínu C.


 

Naše tělo jej nedokáže samo vyrobit, ani ho skladovat, proto je důležitý jeho nepřetržitý přísun z potravy.
S doplňkem stravy Vitamín C+ od společnosti NaturaMed budete mít jistotu, že svému tělu dopřejete základní denní dávku „céčka“ v jedné tabletě.

Než dozrají jahody, mimochodem skvělý zdroj vitamínu C, zkuste doplněk stravy Vitamín C+. Tento produkt obsahuje účinnější formu vitamínu C a tou je Ester-C. Tato pH neutrální forma „céčka“ je šetrná k žaludku,
a zatímco běžný vitamín C v podobě kyseliny L-askorbové pár hodin po užití z těla vyprchává, Ester C je lehce vstřebatelný až 24 hodin. Jedna tableta pokryje vaši denní potřebu. Součástí složení je také šípek, který je jednou z nejbohatších rostlin na obsah vitamínu C. Šípek působí blahodárně na trávicí trakt a podporuje správnou pohyblivost kloubů.

Doplněk stravy Vitamín C+ snižuje míru únavy a vyčerpání, prospívá imunitnímu systému a podporuje psychickou pohodu. Zároveň také přispívá ke správné funkci centrální nervové soustavy, cév, kostí, chrupavek, zubů či kůže a podporuje činnost metabolismu. Půlroční balení produktu Vitamín C+ je možné objednat přímo na www.vitamincplus.cz, nyní za zvýhodněnou cenu. Nenechte se ukolébat teplým jarním počasím – dodejte svému tělu nezbytné vitamíny a připravte se na aktivní léto.

 

 

O společnosti NaturaMed

Společnost NaturaMed Pharma AS založil v Norsku v roce 1991 Knut-Erik Karlsen. Do České republiky vstoupila značka v roce 2006, kdy vznikla její česká pobočka NaturaMed Pharmaceuticals se sídlem v Českých Budějovicích. Od roku 2009 působí NaturaMed i na slovenském trhu. Doplňky stravy společnosti NaturaMed si
v České republice zakoupilo již více než 1 800 000 zákazníků.