Hladká cesta k rovnému účesu

Hladká cesta k rovnému účesu

Patříte také mezi ženy, které celé léto neřeší svůj účes?? Moře, jezero nebo bazén..vlasy moc neřešíme a necháváme jim přirozenost. Na podzim jim ale dodejte opět šmrnc! Toužíte po krásně upraveném hladkém účesu bez návštěvy kadeřnického salonu? Žádný problém! S žehličkou na vlasy BaByliss Paris ST391E nebo ST393E vykouzlíte v mžiku perfektně rovné vlasy.

Modely Babyliss Paris ST391E a ST393E jsou vybaveny topným systémem Advanced Ceramics pro rovnoměrné a konstantní rozdělení tepla. Extra dlouhé, turmalínem potažené keramické destičky s chladnou špičkou
o rozměru 24 x 120 mm zaručují velice snadný a komfortní proces žehlení.  K dispozici mají 6 pozic od 140 °C do 235, které jsou vhodné jak pro intenzivní ošetření, tak pro jemné doladění účesu.

Aby vlasy byly po úpravě krásně lesklé se stará ionizátor. Žehličky na vlasy se dokážou nahřát už během 15 s, což přijde vhod zejména během každodenního ranního shonu. Pro praktické využití jsou vybaveny ještě funkcí automatického vypnutí, zámkem, teplovzdornou podložkou a 2,5m dlouhým kabelem s otočnou koncovkou.

Obě žehličky mají elegantní a atraktivní design – model kombinuje prvky černé s rosegold, model ST391E černé prvky s růžovými. Výrobce na poskytuje prodlouženou záruku na 5 let.

 

Doporučená cena BaByliss Paris ST391E a ST393E je 1 390,- Kč.

 

 

 

 

O značce BaByliss PARIS:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.

Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss
a BaByliss MEN.