Dopřejte pleti luxusní švýcarskou péči

Dopřejte pleti luxusní švýcarskou péči

Vyhrajte oční liftingové pero Skincode!


Švýcaři jsou známí především svou pečlivostí a přesností. A to platí i v oblasti péče o pleť. Základním principem kosmetiky Skincode je dokonalá znalost kůže a respektování jejího genetického kódu. Značka pracuje se sofistikovanou směsí přírodních extraktů (komplex alpských bylin), biotechnologickými přísadami určenými pro zdravotnictví a opírá se o nejmodernější technologie a postupy.

 

Skincode nabízí řešení pro ženy v jakémkoliv věku – ať už je trápí mastná pokožka, trpí na suchou pleť nebo právě objevily první vrásky.

Produkty jsou velmi šetrné k vaší pleti. Neobsahují konzervační látky, parabeny, barviva, minerální oleje
a přísady získané ze živočichů.

Produktová řada Skincode Exclusive poskytuje exkluzivní řešení vysoce výkonné péče o pleť proti procesu stárnutí. Pomůže vylepšit zdraví, vitalitu a celkový vzhled pokožky. Produkty jsou exkluzivně k dostání ve vybraných lékárnách BENU a na e-shopu benu.cz.

Kompletní informace o produktech Skincode naleznete na www.benu.cz/skincode.

 

Skincode Exclusive - Oční liftingové pero, 15ml

Dopřejte unaveným očím okamžitou úlevu. Oční liftingové pero osvěžuje a hydratuje jemnou pleť v oblasti očí, podílí se na detoxikaci tkání a zmírňuje opuchlost víček. Složení produktu je navíc obohaceno o inovativní směs botanických přísad, antioxidantů, kofeinu a komplexu ACR. Ideální záchrana do kabelky. 

 Cena: 699 Kč

 

V naší soutěži čekají tři liftingová oční pera na své výherce :-)