Odpočí(tá)vejte s námi! Adventní kalendář 2022 je tady!

Odpočí(tá)vejte s námi! Adventní kalendář 2022 je tady!


Je celý ručně vyrobený, vhodný pro vegany a ukrývá 25 produktů – kromě výběru z letošní vánoční kolekce
a několika celoročních oblíbenců v něm najdete i retro produkty z Lush Vánoc minulých a exkluzivní produkty, které jinak neseženete. Design letošní krabice byl vytvořen v ARTHOUSE Unlimited, charitativní organizaci, která podporuje umělecký talent neurodivergentních osob a lidí s tělesným postižením vyžadujících různou míru pomoci.

Adventní kalendář je již k dostání na našem eshopu a v kamenných prodejnách ho nlaleznete od 21.září 2022.

Krabice adventního kalendáře je vyrobena ze 100% recyklovaného kartonu a stuha je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru z recyklovaných nápojových lahví. Krabičku navíc můžete znovu použít k uložení make-upu, suvenýrů, vinylových desek, nebo čehokoliv co Vás napadne.

Krásný design adventního kalendáře Lush vytvořila charitativní organizace ARTHOUSE Unlimited. Tato charitativní organizace prezentuje umělecké nadání neurodivergentních osob a lidí s tělesným postižením vyžadujících různou míru pomoci. Společnost Lush spolupracuje s ARTHOUSE Unlimited již sedmým rokem.

 
Lush Adventní kalendář 6 500 Kč/ kus

 

Dárek obsahuje:
Golden Pudding koupelová bomba, Turmeric Latte parfém 15ml, Gingerbread House koupelová pěna (retro produkt, exkluzivně pouze v tomto dárku), Hot Toddy sprchový gel 100ml, Christmas Party koupelová bomba (retro produkt, exkluzivně pouze v tomto dárku), Ice Rainbow koupelová pěna (exkluzivně pouze v tomto dárku), Christmas Eve mýdlo (exkluzivně pouze v tomto dárku), Golden Wonder mýdlo 85g, Elf Shake sprchový gel 110ml, Golden Angel koupelová pěna 120g, Salted Caramel scrub na rty, Moon Bath koupelová bomba, Santa koupelová bomba, Party Popper koupelová pěna, Candy Cane znovupoužitelná koupelová pěna, Gift Horse koupelová bomba, Sleepy tělový krém 50g, Sweet Wild Orange balzám na ruce 50g, Montalbano šampuk, Rainbow koupelová pěna, Orange sprchový peeling 130g, Snow Fairy sprchový gel 100ml, Sweet Pudding koupelová bomba, Crystal Snow koupelová bomba, Golden Pear mýdlo 150g .


"Rádi vytváříme obaly, které vydrží i po obdarování, a náš adventní kalendář není výjimkou. Tato ručně vyráběná krabice byla navržena s ohledem na opakované použití, aby vytvořila nejen krásnou možnost skladování, kterou lze používat po celý rok, ale také krabici, kterou můžete znovu darovat.. Adventní kalendář obsahuje 25 produktů speciálně vybraných tak, aby přinesly radost
v předvánočním čase, a všechny jsou krásně zabalené v limitované edici navržené společností ARTHOUSE Unlimited."

 

Alternativa k adventnímu kalendáři

12 Days of Christmas je další možností pro zábavné a slavnostní odpočítávání příchodu Vánoc. Tento dárek obsahuje 12 produktů v barevné dárkové krabičce, kterou můžete použít znovu a znovu. Je inspirován známou vánoční koledou písní "12 Days of Christmas". Dárek 12 Days of Christmas bude k dostání online a ve všech prodejnách Lush od 21. září.


12 Days of Christmas

 

 

Ať už je dárek velký nebo malý, každý dárek Lush je pečlivě promyšlený a vyrobený - od výběru ručně vyráběných produktů uvnitř až po mašli, která dodává dárku konečnou podobu. Společnost Lush klade velký důraz na každý detail a doufá, že tím obdarovaného motivuje k tomu, aby si dárkovou krabici ponechal a znovu použil balicí papír a mašle.