Svátky jara oslavte se svými nejbližšími. Na setkání přizvěte i bublinky

Svátky jara oslavte se svými nejbližšími. Na setkání přizvěte i bublinky


Velikonoce jsou časem oslav nových začátků, lásky rodiny a blízkosti přátel. Užijte si společné chvíle, hodujte
a vytvořte si nové vzpomínky, které vám vydrží po celý život. Společným momentům dodejte šmrnc bublinkami Bohemia Sekt. 

Skleničku Bohemia Sektu si vychutnejte u společného vyrábění velikonočních vajíček, pro zpříjemnění příprav svátečních dobrot i při samotné hostině. Když se sejde větší skupina blízkých, přípitek by neměl chybět.

Do barev Velikonoc

Užijte si kouzlo červených bublinek Bohemia Sekt! Vždyť k Velikonocům červená patří! Poodhaluje v sobě tóny peckového ovoce a čokolády – k svátkům jara, jak se Velikonocům přezdívá, jsou tedy jako stvořené! Cena 159 Kč.

 

Tradiční přípitky

S Velikonocemi se pojí celá řada tradic. Dokážete spočítat, kolik jich udržujete u vás v rodině? Pro chvíle, kdy se u stolu sejdete všichni, se sluší vychladit lahev sektu, za kterým je dlouhý příběh a který se sám stal svým způsobem tradičním. Bohemia Sekt demi sec už více než 50 let zdobí rodinná setkání. Připojte ho i k vaší sešlosti! Cena 159 Kč.

 

Jarní zasnění

Na jaře se probouzí příroda a už brzy se drobné větvičky obsypají bílo-růžovými květy. K takovému snění si s kamarádkami otevřete lahev růžového Bohemia Sektu. Využijte Velikonoce ke společnému dámskému víkendu, nebo proběhne domácí ochutnávka svátečních dobrot? Růžový přípitek vaše setkání dovede k dokonalosti. Cena 159 Kč.

 

 

 

K zakoupení na www.osobnivinoteka.cz.