Provoněné Vánoce

Provoněné Vánoce


VÁNOČNÍ POHODA

Že neexistuje perfektní vánoční dárek, kterým potěšíte téměř každého napříč generacemi? Saloos vytvořil kouzelnou sadu 100% přírodních esenciálních olejů Vánoční pohoda, která potěší smysly i duši. Využít ji můžete k provonění prostor v aromalampě i aromadifuzéru.   

S láskou vybrané přírodní směsi i jednodruhové esence připomínající nejkrásnější období v roce jsou zabalené ve zlatem se třpytící krabičce s vánočními motivy. Typické adventní vůně stromečku v podobě éterického oleje Borovice a sladkého citrusu Mandarinky doplňují 100% přírodní směsi s vánočními názvy i etiketou. Kouzlo Vánoc vyvolá vzpomínky na čerstvě upečené perníčky, s Vánoční hvězdou si zpříjemníte chvíle čekání na Ježíška díky voňavému punči a Veselé Vánoce dokreslí příjemnou atmosféru vůní stromečku, vánočního koření a citrusů. Provoňte svůj domov vánoční pohodou a objevte pravou esenci Vánoc.   

Poznejte výjimečné účinky a vůně Saloos 100% přírodních esenciálních olejů. Důvěřujeme přírodě a vůním, které nabízí. Poskytujeme široký výběr 100% přírodních a bio esenciálních olejů, se kterými můžete hýčkat své smysly. Každý éterický olej má svoji unikátní vůni i účinky pro navození dokonalé harmonie. Ať už hledáte relaxaci, energii, zklidnění či povzbuzení, v početné nabídce Saloos esenciálních olejů naleznete vždy to, co potřebujete. Objevte jedinečné skutečně přírodní vůně a vykouzlete si s nimi lepší den.

S námi nyní můžete o tuto řadu hrát. Odpovězte na otázku:

 

 

 

Nápovědu najdete na www.saloos.cz.

 

 

 

 

 

Výherci: M. Brožíková, O. Škaloudová, I. Macíková