Soutěž o zpevňující tělovou kosmetiku Onclé

Soutěž o zpevňující tělovou kosmetiku Onclé

Zapojte se do naší soutěže. Pro tři z vás máme připravenou Dámskou řadu Onclé obsahující
3 výjimečné tělové produkty pro tvarování postavy a potlačení celulitidy, strií i jizviček.


Dámská řada Onclé je jedinečná. Proč? Poskytuje totiž řešení pro všechny nedokonalosti pokožky. Viditelně zlepšuje stav strií, celulitidy, jizev, vrásek a zvyšuje elasticitu kůže. Díky jedinečným biosložkám
z extraktu z rostlinných kmenových buněk, 3D kyselině hyaluronové a vysokému podílu vzácných přírodních olejů regeneruje a obnovuje kůži do hloubky.

Řada obsahuje 3 tělové produkty, které se vzájemně skvěle doplňují: Luxusní olejové sérum, Prémiový tělový balzám, Zpevňující olejový peeling. Jejich funkčnost je založena na vysoce kvalitních účinných složkách. Především jde o rostlinné kmenové buňky AKOSKY® APIUM aktivující regeneraci kožních vrstev.

Luxusní olejové sérum ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodné i pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Olejové sérum obsahuje kromě AKOSKY® APIUM také INCA INCHI, bavlníkový
a BIO šípkový olej.

Prémiový tělový balzám skvěle o pokožku pečuje a zpevňuje ji. Také ji chrání a obnovuje vnitřní struktury při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a díky obsažené 3D kyselině hyaluronové hydratuje kůži do hloubky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Kromě AKOSKY® APIUM a 3D kyseliny hyaluronové obsahuje také INCA INCHI, přírodní squalan a BIO šípkový olej.

Zpevňující olejový peeling s hloubkově regenerujícími účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Bohaté složení obsahuje z 98 % komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka dodávají pleti dostatek vitamínů.

 

Výsledky za 2 měsíce

Dvakrát denně, ráno a večer, masírujte části těla, na která se chcete zaměřit. Zadeček, stehna, bříško. Nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr balzám. Dojde k aktivní regeneraci a remodelaci kůže. Vaše pokožka bude zpevněná a chráněná Bude hladší. Zaznamenáte zvýšení elasticity, zmírnění celulitidy i strií. Zároveň bude kůže hydratovaná do hloubky, a tím pádem mladší a jemnější. Výsledky zaznamenáte do dvou měsíců.

 

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte balíček produktů Onclé.

 

 

 

zdroj/foto: Onclé

 

 

Výherci: Z. Kropáčková, I. Fuxová