Co nesmí chybět ve festivalovém líčení? Jednoznačně barvy!

Co nesmí chybět ve festivalovém líčení? Jednoznačně barvy!

Chystáte se tento rok na letní festival? Trendy (nejen) v líčení už tradičně udává hudební festival Coachella a ten potvrdil, že jedním z najvýraznějších budou opět barvy. 


Lépe řečeno, hodně barev - na očích, na rtech, ve vlasech i v obočí. Pokud hledáte inspiraci, Dermacol si pro vás připravil tipy na trendy barevný look, díky kterým budete nepřehlédnutelná.

 

Bez ochran(k)y ani krok

Vysoké teploty a horké slunce sice dodávají každému letnímu festivalu tu správnou atmosféru, pro pleť však představují zatěžkávací zkoušku. Proto pod líčení kromě hydratačních produktů použijte i ochranný krém s SPF. Ideálně s faktorem 50+, abyste si jako vzpomínku na festival nepřinesli nepříjemné spálení ani pigmentové skvrny. Pokud jde o make-up, zvolte produkt dlouhotrvající s  jemně až středně krycí schopností. Například make-up se sérem Hyaluron, který pleť barevně sjednotí, ale nezatěžuje. Navíc neobsahuje vodu, ale kyselinu hyaluronovou, díky tomu se zbytečně neotírá a v pleti udrží vlhkost po celý den.  

 Hyaluron make-up & sérum, Dermacol – 299 Kč/25 g
Opalovací krém SPF 50+ proti pigmentovým skvrnám SUN, Dermacol – 299 Kč/50 ml

 

Barev není nikdy dost 

Máte radi neonově zářivé barvy nebo jemnější pastely?  Pokud si z lákavé palety letních odstínů neumíte vybrat, máte výbornou možnost začít experimentovat. V praxi to znamená, že linka na očích nemusí být jedna ani jednobarevná, stejně tak rty nemusí být konturované pouze odstíny červené či růžové. Tipem od Dermacol jsou univerzální tužky NEON Mania, vhodné na oči i rty. Mají krémovou konzistenci, takže se jednoduše aplikují a dají se i rozmazat jako oční stíny. Díky voděodolné a dlouhotrvající textuře je můžete aplikovat i do vodní linky. Aby líčení nepůsobila překombinovaně, místo rtěnky použijte pouze lesk, který jim dodá  jemnou barvu a šťavnatost.

Barvené linky na oči a rty NEON Mania, Dermacol – 129 Kč /4 odstíny
Lesk na rty NEON Mania, Dermacol – 99 Kč/ 3 odstíny

 

Experimentujte s řasenkami

Barevné řasenky letos hlásí velký comeback a letní festival je ideální příležitostí na to, abyste s nimi nešetřili. Nosí se na řasách, ve vlasech a dokonce i v obočí. Kromě „tradiční“ modré jsou „in“ i odstíny, které byste u řasenky nečekali – například růžová a fialová, které krásně rozzáří vaši vizáž. Pokud máte chuť experimentovat, klidně zkombinujte i víc barev nebo barevnou řasenku aplikujte i na obočí.

Barevná řasenka NEON Mania, Dermacol – 149 Kč/ 3 odstíny

 

Must-have tipy do kabelky

Poslední tečkou festivalového líčení by měl být jednoznačně fixačný sprej, který prodlouží jeho výdrž. Vezměte ho s sebou, protože při opakovaném použití během dne příjemně osvěží a hydratuje pleť bez toho, aby porušil líčení. Do kabelky si přibalte i zmatňující papírky, které odstraní přebytečnou mastnotu z pleti. Nezapomeňte na praktickou tyčinku s SPF a opalovací krém, které ochrání pleť před nepříjemným spálením.  

Fixačný sprej na make-up, Dermacol – 149 Kč/100ml
Zmatňující papírky Matt Control, Dermacol – 99 Kč
Voděodolný krém na opalování SUN v tyčince SPF 50+, Dermacol – 299 Kč/24 g
Praktické balení opalovacího mléka SUN SPF 50, Dermacol – 79 Kč/2x15 ml

 

 

 

Zdroj a další informace najdete zde:

https://www.dermacol.cz/

https://www.klubkrasy.cz/

https://www.facebook.com/dermacol.cz.sk

http://www.instagram.com/dermacol_cz_sk

https://www.youtube.com/Dermacol CZ & SK