Znamení mužské sexuality – Váhy

Znamení mužské sexuality – Váhy

Toto je typické znamení manželství a svazků. Proto zrozenci znamení Vah žijí pro lásku, ale především pro partnera a pro druhé. Jejich neustálé hledání rovnováhy je vede k přehodnocování obou stran mince.


 

Jak  se chová v lásce muž VÁHY

Jsou proto spíše nejistí a váhaví ve svých rozhodnutích. Vláda planety Venuše zde vytváří z lásky absolutní, životní potřebu stejně jako vzduch, který dýcháme! Potřeba líbit se druhým je vede k tomu, že vydrží i léta ve vztahu s někým, kdo se k nim nehodí. Svádění je ujišťuje a posiluje jejich sebedůvěru, která není obzvláště silná. Jistota a rovnováha velmi závisí na množství citů, které dostávají, a ne tak na tom, od koho je dostávají! Často mají sklon se vázat a vytvářet vztahy proto, aby unikli citové samotě, a ne pro potřebu se konfrontovat s partnerem nebo se duševně obohatit. Mají vrozenou potřebu se cítit společensky zařazeni do principu páru a rodiny. Jsou to bytosti mírumilovné, a mají hrůzu ze všech událostí, které by mohly ohrozit jejich hledání harmonie. Diskuse, hádky a násilí jsou situace, které je mohou hluboce rozrušit. Povýšení planety Saturn ve znamení Vah jim dává především vlohy pro vážné vztahy, dlouhého trvání, a zpečetěné manželstvím! Pokud tento cíl nezapadá do vašich plánů, zkuste raději jiné znamení!

Jaké jsou Váhy ve vztahu

Pozornost a péče, kterou Váhy věnují svým partnerům, se před i po svatbě nemění. Fáze vyhrazená obvykle namlouvání pro ně trvá velice dlouho! Váhy, a navíc, pokud mají Venuši ve svém znamení, jsou hluboce sentimentální, neschopní vést více vztahů současně. Mají takovou averzi k samotě, že si často idealizují partnera. Dokonce si ho idealizují i v případě, že neodpovídá jejich skutečným potřebám, a zůstávají s partnerkou, i když se vyskytnou velké neshody. Obtíže ignorují, zklamání potlačují. Výsledkem je, že upadají do depresí pokaždé, když se v citové oblasti něco přihodí. V lásce toto znamení nezná smysl pro ironii! Obtížné období ustane ve chvíli, kdy Váhy dokážou najít jinou lásku, na kterou by soustředili své myšlenky. Tak nahradí nevděčného partnera novým, kterému dají všechnu lásku a něhu, kterou si nastřádali v těžkém období. Někdo by si mohl pomyslet, že jsou přelétaví. Ne, oni mají prostě jen averzi vůči citovému osamění!

Muž Váhy v páru

Má výjimečný smysl pro estetiku. Jeho velká schopnost vnímat potřeby žen mu dává kouzlo, pro které ho ženy zbožňují! Je velmi sladký a přesvědčivý, a uspěje i tam, kde jiní selhali, protože je schopný pochopit, jakým způsobem může být nejsvůdnější! Ne náhodou je považován za Casanovu! V čase namlouvání ze sebe vydává absolutně to nejlepší: je sentimentální, romantický, snaživý a laskavý. Obletuje ženu pozornostmi jako pravý princ. Nedopustí, aby jí cokoli chybělo, nezvyšuje hlas, a neztrácí trpělivost. Co chcete víc?

Váhy a žárlivost

Naše Váhy věří, že je to odsouzeníhodný cit, ke kterému se nikdy nesníží! Nesmíme ale zapomínat, že před sebou máme dvojité znamení, které není zcela imunní proti žárlivosti. Jediné vážné zklamání by mohlo být fatální! Tváří v tvář partnerově zradě nedělá scény nebo tragédie, ale může být náhle chladný jako led, a skončit ve stavu depresí a melancholie. Díky svému vrozenému smyslu pro spravedlnost udělá všechno, aby křivda byla vykoupena, a to s takovým chladem, že by mu mohl závidět i Kozoroh!

Váhy a sexualita

Máme před sebou znamení, které sexualitu chápe jako výraz citů, a proto nikdy nebude oddělovat sex od lásky! Kupodivu jsou projevy sexuality velmi složité a křivolaké. Do jeho mysli se vkrádají nejtajnější fantazie. Ne náhodou muži ve znamení Vah milují červenou knihovnu a francouzské erotické romány. Mají sexuální impulzy, ze kterých by se nezpovídali ani sami sobě. Drží vše ve skrytu, a pevně uzamčené. Naopak: vyzařují čistotu, skrze kterou nepronikne nic z jejich skutečné povahy. Mezi venušinskými pulzy a saturnskou tvrdostí vzniká velké tření. Na poli erotických fantazií mají Váhy potřebu se vyhnout „tvrdému“ sexu, který je pro jejich vkus příliš extrémní. Sexualita se vyvíjí v atmosféře něžnosti, jemnosti a důvěry. Přesto ve skrytu duše sní o tom, jak ovládají partnerku... s jistou dávkou sadismu! Kdo by to do nich řekl?

Muž Váhy v posteli

Milostný akt si představuje jako rituál plný harmonických gest, kde se všechno děje s největší něhou, bez nepříjemného tlaku. Můžeme si představit, že v tomto obraze i oči vyžadují svou porci. Proto k milování potřebuje magickou a velmi rafinovanou atmosféru! V tomto nádherném obraze rozvíjí chování zcela odlišné od mužské instinktivní brutality. Je to snaživý, citlivý a starostlivý milenec, který se snaží uspokojit více partnerku, než sám sebe. Pokud se budete chovat vznešeně, bude se snažit dělat to samé. V tom je jeho chování velmi ženské. V posteli dokáže porozumět ženě více, než kdokoli jiný!

Erotogenní zóny znamení Vah

Vláda Venuše přiřazuje Vahám citlivost a erotogenní senzory do oblasti kůže a dolní části zad! Co Váhy rozproudí je dlouhé hlazení zvláště v oblasti beder. Líbí se jim něžné doteky, a jemné hlazení. Šeptejte něco, sladká a odvážná slova, nepotrvá to dlouho, a sám přejde ke konkrétním činům!

Muž Váhy se vám bude líbit, pokud...

- Jste unavená z mužů, kteří nevěří v manželství! - Považujete pravidla společenského chování za nezbytné. - S vaším předchozím partnerem jste se každý den jen hádala! Ale vyhněte se mu jako moru pokud... nesnášíte, když vám odpovídá otázkami!

Jak získat muže Váhy

Hlavním pravidlem je používat všechny vaše nejlepší vlastnosti, které máte! Pokud jste přitažlivá a krásná žena, pokud se podobáte filmové herečce, vaše mise bude mnohem snadnější. Prostudujte si pravidla společenského chování, které musíte dovést k dokonalosti. Tento muž totiž velmi dbá na etiketu a na chování ve společnosti. Pokud ale máte jen průměrnou postavu a pomíjivé kouzlo, získejte ho sympatií a drzostí. Ať si všimne vašeho humoru a vaší nepředvídatelnosti. Přilákejte jeho pozornost tak, že budete dělat věci, které by si sám netroufl zkusit. Není nutné vyhrát světový pohár v lyžování, ale něco na ten způsob... Nebo jednoduše: můžete si dělat veřejně legraci z mužů, a hlasitě říkat, že žena se dokáže o sebe postarat sama: zcela jistě bude reagovat na tuto výzvu, aby vám dokázal, že se mýlíte! Nebo prohlašte, že manželství je pro lásku hrob – to je pro něho vyslovené kacířství, a on se bude ihned snažit vás přesvědčit o opaku! Pokud jeden z těchto postupů nezabere, řekněte mu prostě: promiňte, ale zapomněla jsem, jak se jmenujete!

Jak ho svést...

- Musíte být žena na úrovni. Není nutné, abyste se na první večer vystrojila jako na premiéru v divadle. Postačí dobře sladit barvy oblečení a líčení, vybrat vhodné boty a kabelku... kapka parfému je nezbytná! - Žádná vulgarita! Vyřaďte ze svého slovníku všechna silná slova, jinak riskujete, že druhá schůzka už nebude! - Nevynášejte negativní soudy nad lidmi, které jste poznali: mohla byste udělat špatný dojem. - Získejte ho něžností: je to muž, který miluje ženy jemné, upřímné, a trochu bezbranné.

Jak se provdat za muže ve znamení Vah

Pro zrozence znamení Vah manželství představuje završení snu o lásce. Konečně mizí strašák samoty. Svatbou se Váhy cítí zcela naplněné. Skrze manželský svazek muž Váhy dosáhne klidu, ale na rozdíl od jiných znamení se rozhodně nezačne zanedbávat. Pokud toužíte se provdat za muže Váhy, vězte, že není nic příjemnějšího, než žít s mužem tohoto znamení. Nikdy vám nebude nic vnucovat. Váhy se totiž raději přizpůsobí rytmu partnera, než naopak. Tento muž se bude velice snažit, aby svazek byl harmonický a vyrovnaný. Bude laskavý ke všem: díky jeho neuvěřitelné diplomacii dokáže vycházet i s nejnepříjemnějšími sousedy!

Muž Váhy a manželství

Jakmile se jednou ožení, udrží si chování, které měl během doby zasnoubení. Bude milý a snaživý jako vždycky. Umí se přizpůsobit, protože získává největší uspokojení z toho, když dělá ženě radost.  Hledá rodinnou i partnerskou harmonii. Partnerce věnuje většinu svého času, zapojuje ji do svého společenského prostředí, a nezapomíná zajistit jí zábavu i rozptýlení. Je to právě on, kdo posílá manželku na dovolenou, se vším dostupným komfortem, dokonce i s chůvou pro děti! Aktivně se podílí na vedení domácnosti. Také jako rodič je věrný své povaze, a děti ocení jeho láskyplnou a neomezující přítomnost. Chybí mu snad jen trochu rychlejšího tepu...!

Jak si udržet muže Váhy

Je to vyrovnaná osobnost, která si umí užívat života ve všech jeho podobách, a touží po citovém klidu. Zdá se proto jasné, že tajemství, jak zůstat spolu, spočívá v tom: zjednodušit co nejvíce jeho každodenní starosti, nikdy ho nemučit, nechovat se k němu agresivně. Mluvte s ním tiše, buďte milá a snaživá, přesně jako je on, a buďte milující vůči dětem, které se rozhodnete přivést na svět, jakmile nastolíte dobrou rovnováhu ve vztahu. Dodržte i následující rady, které je dobré využít: - Pravidelně mu dokazujte vaši lásku. Je to muž spíše ženského ražení, a čeká od vás pozornost! - Dávejte mu dárky: při svátcích a narozeninách je to samozřejmě nutné, ale občas ho i překvapte! - Choďte s ním na bleší trhy: má skvělý vkus na starožitnosti. - Nezkoušejte ho podvést! Nebo alespoň to udělejte tak, aby na to nikdy nepřišel! - Nezanedbávejte se fyzicky: pro něj je vnější vzhled stejně důležitý, jako duševní kvality! - Nepřehánějte to s diskutováním: hádky na něj nezabírají, protože obvykle se sebere a odejde, a nechá vás mluvit do zdi! - K dětem se chovejte láskyplně, ale také odhodlaně. On je jako otec spíše uvolněný, a ne autoritativní!

Vhodné dárky pro muže Váhy

Tento muž je selektivní, estét, a také trochu marnivý. Bude šťastný, pokud mu darujete například: - Starožitný kus nábytku. - Soupravu na holení s břitvou a štětcem! - Značkové boxerky z čistého hedvábí. - Jako důležitý dárek například cestu do Číny! Text: Alena meleová