Heidi Janků zná recept na krásné manželství

Se svým manželem a zároveň producentem Ivem Pavlíkem žije Heidi už osmadvacet let. Nejprve na psí knížku, pak čtrnáct let jako zákonitá manželka. A jak to dokázala? Krásný vztah si prý udržela hlavně díky tomu, že je mimořádně aktivní a tolerantní. "Pro manželství a


Se svým manželem a zároveň producentem Ivem Pavlíkem žije Heidi už osmadvacet let. Nejprve na psí knížku, pak čtrnáct let jako zákonitá manželka. A jak to dokázala?

Heidi Janků zná recept na krásné manželství1

Krásný vztah si prý udržela hlavně díky tomu, že je mimořádně aktivní a tolerantní. "Pro manželství a i pracovní vztah musí být především vzájemná tolerance," tvrdí zpěvačka.

Jsem štíhlá, protože nevařím

Svou výjimečnou aktivitou je Heidi pověstná. Koncertuje, píše si písničky, moderuje společenská setkání, vydává nová CD i DVD. "Mou nejoblíbenější činností je přitom ležení. Nikdo mi to nebude věřit, nejraději bych jen ležela a nic nedělala," prozrazuje se smíchem zpěvačka, která si s chutí přečetla knihu Toma Hodgkinsona Jak být líný - a šla cvičit. "Ale cvičení není v mé přirozenosti - roky jsou tady, tak se občas přemluvím a hýbu se," tvrdí. A jaký recept má na svou záviděníhodnou postavu? Zase lenost: štíhlá je podle svých slov proto, že je líná vařit a pak nemá co jíst. "Opravdu jsem líná, proto vařím málokdy," přiznává Heidi.

Svému muži koupila auto a vrtulník

Manžel Ivo Pavlík vozí Heidi na koncerty po celé republice - jsou pořád vyprodané. A protože se Heidi ve svém o osmadvacet let starším manželovi vidí a neudělá bez něj ani krok, koupila mu k pětasedmdesátinám luxusní auto. Přidala i helikoptéru... ale tu prý jen jako model... Text a foto: Korzo [clear] [gallery ids="11194,11196,11195"]