Dopřejte si zážitkové ošetření vlasů

Dopřejte si zážitkové ošetření vlasů


Tento unikátní VIP servis probíhá v naprostém soukromí jeho Hair Spa.

V kadeřnictví The Lounge by Jan Těšík si můžete dopřát i vrchol rozkoše ve VIP lounge, kde budete jen Vy, Váš kadeřník a nekonečná slast, klid a spokojenost.

Vedle klasických kadeřnických služeb, nabízí The Lounge i netradiční servis. V salonku Hair Spa VIP lounge si můžete užít absolutní soukromí a relax. Vybrat můžete ze tří úrovní zážitkových ošetření zahrnující masáž a občerstvení.

 

Servis je poskytován v prostorách VIP salonku pro zajištění maximálního soukromí a relaxace. The Lounge vytváří prostředí (memento), které blokuje hluk rušného světa. Klienti jsou přítomni okamžiku a znovu nacházejí rovnováhu své mysli a duše. Hair Spa nabízí tři úrovně zážitkového ošetření vlasů.

Hair Spa Gold ošetření zahrnuje diagnózu vlasů pro zvolení vhodné kombinace ošetřujících produktů
a mementa z řady Authentic Beauty Concept. Poté přichází na řadu relaxační mytí vlasů, kdy hladivé a krouživé pohyby se zaměřením na akupresurní body vytváří smyslový zážitek. Za zvuku relaxační hudby kadeřník dále nanáší regenerační vlasovou kůru, která dodává intenzivní výživu a posiluje vlasové vlákno. Samozřejmostí je závěrečná úprava vlasů foukanou, popřípadě dalším stylingem. Nápojový servis k je inspirován veganskou řadou Autentic Beauty Concept: kosmetiky, kterou v The Lounge využívají, s nezaměnitelnou parfemací
v podobě kořeněných tónů sušeného ovoce a bylin.

V ošetření Hair Spa Platinum k tomu zažijete čištění pokožky hlavy detoxikačním minerálním bahnem
s obsahem bílého jílu a vitamínu C k prokrvení pokožky a zachování správné rovnováhy.

V ošetření Hair Spa Diamond se necháte hýčkat při relaxační masáži rukou. To vše se sklenkou prosecca
a amuse bouche občerstvením. Jako bonus si odnesete dárek v podobě produktů za řady Authentic Beauty Concept dle vlastního výběru.

The lounge by Jan Těšík jednoduše znamená umění a péči. Tu nej péči, jakou si dovedete představit – příjemná masáž hlavy, jemná a účinná kosmetika, šikovné ruce týmu Honzy Těšíka s hřebenem a nůžkami. 

Voňavá káva, prosecco a všude obklopující umění.  Umění malířů na obrazech, umění kadeřníků na hlavách
i duších. Lounge by Jan Těšík je terapie v uvolněné a otevřené kavárenské atmosféře plné úsměvů, radosti.

V The lounge by Jan Těšík si můžete dopřát i vrchol rozkoše ve VIP lounge, kde budete jen Vy, Váš kadeřník
a nekonečná slast, klid a spokojenost.

 

Jan Těšík je ve světě krásy známý pojmem. Rok strávil na stáži u mistra světa účesové tvorby K.H.Kocha v Německu. Mezi jeho osobní úspěchy patří třetí místo v mistrovství účes. tvorby v ČR v dámské kategorii
a osmé v mistrovství Evropy v pánské. Těšík mnoho let spolupracoval a česal modelky na České Miss, vytvářel proměny na Stream tv. Klienti ho znají ze známého salonu Hair Area, které otevřel s Blankou Haškovou. Mezi jeho klientky patří mimo jiné herečky a herci Hana Vágnerová, Tereza Srbová, Jana Stryková nebo Jakub Prachař a Jiří Langmajer.

 

The lounge by Jan Tesik je trochu jiné kadeřnictví.

 

The lounge by Jan Tesik, Řeznická 17, Praha 1, www.thelounge.cz, +420 731 222 254 Instagram a Facebook